-13%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЕННОСТИ:
- Потужна ручна дискова пилка зі збільшеною глибиною пропилювання
- Широка опорна платформа з алюмінієвого сплаву
- Можливість під'єднання пилососа
- Можливість стаціонарного встановлення
- Просте регулювання глибини та нахилу різання
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність, Вт: 2050
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Частота обертання, об./хв: 4800
- Діаметр пилкового диска, мм: 210
- Діаметр отвору, мм: 32
- Максимальна глибина пропилу, мм: за кута 90° — 68, за кута 45° — 29
- Вес, кг: 6,1
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Циркулярка KRAISSMANN 2050 KS 210
- Пиляльний диск
- Кріплення для встановлення в стаціонарний режим
- Паралельна напрямна
- Ключі
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Додаткові функції | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0607013 |
| Тип | Ручна |
| Глибина пропилу під кутом 45o | 29 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90o | 68 мм |
| Діаметр пиляльного диска | 210 |
| Комплектація | Циркулярка KRAISSMANN 2050 KS 210 Пиляльний диск Кріплення для встановлення в стаціонарний режим Паралельна напрямна Ключі Посібник з експлуатації Картонне паковання |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Циркулярні пили |
| Частота | 50 |
- Ціна: 3 300 ₴

