-10%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЕННОСТИ:
- Збільшена міцність корпусу
- Платформа металева
- Захисне скло
- Кріплення для стаціонарного встановлення
- Асинхронний двигун
- Низький рівень вібрації
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 450 Вт
- Діаметр круга: 150 мм
- Посадковий діаметр: 12.7 мм
- Холостий хід: 2950 об/хв
- Вага: 5 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Точильний верстат VORSKLA ПМЗ 0,45/150
- Два шліфувальні кола
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1001002 |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Комплектація | Точильний верстат VORSKLA ПМЗ 0,45/150 Два шліфувальні кола Посібник з експлуатації Картонна коробка |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип | Точильні верстати |
| Частота холостого ходу | 2950 |
- Ціна: 1 800 ₴

