-21%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційна шліфмашина VILMAS 135-FS-11 має низький рівень шуму та вібрації. Досить легка вага, компактні розміри та зручна ручка, надають зручності під час роботи. Шнур живлення виготовлений у товстій гумовій обмотці.
ОСОБЕННОСТИ:
- Блокування кнопки увімкнення
- Надійний затискач шліф-полотна
- Зносостійка підошва
- Видалення пилу в мішок
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 135 Вт
- Частота вібрації: 11000 хв
- Розміри робочої поверхні: 90х187 мм
- Вага: 1.3 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Вібраційна шліфмашина VILMAS 135-FS-11
- Шліфувальний лист
- Перехідник під пилосос
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0108004 |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Клас товару | Побутові |
| Комплектація | Вібраційна шліфмашина VILMAS 135-FS-11 Шліфувальний лист Перехідник під пилосос |
| Оброблюваний матеріал | Для металу |
| Особливості | Захист від повторного пуску (від випадкового ввімкнення) |
| Споживана потужність, кВт | 0.135 |
| Розмір шліфувальної стрічки | 90х187 мм |
| Регулювання обертів | Без регулювання |
| Тип | Вібраційні |
- Ціна: 950 ₴

