-13%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЕННОСТИ:
- Ергономічний дизайн
- Вбудований компресор
- Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється
- Робота з різними типами фарбувальних матеріалів
- Регулювання ширини факела
- Потужний електродвигун
- Три сопла в комплекті
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 550 Вт
- Об'єм резервуара: 0,8 л
- В'язкість: 60 DIN
- Діаметр сопла: 2,0/2,5/3,0 мм (змінні форсунки)
- Продуктивність: 550 мл/хв
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Фарбопульт Kraissmann 550 FS 3
- Бачок для фарби
- Форсунки 1,2/2,5/3 мм
- Лійка для вимірювання в'язкості
- Голка для очищення форсунок
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 2 кг |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1507002 |
| Тип | Електричні |
| Діаметр форсунки | 2,0/2,5/3,0 мм (змінні форсунки) |
| Об'єм контейнера | 0,8 л |
| Продуктивність | 550 |
| Тип | Фарбопульти |
- Ціна: 1 999 ₴

