




Штатив тринога трипод для телефона, камери, фотоапарата 3120 Ас Bluetooth Кнопкою в Подарунок!
Штатив для фотоапарата простий у використанні, ідеально підходить для аматорського знімання. Трипод для телефона дає змогу робити гарні панорамні знімки.
У складеному вигляді тринога для камери має компактний розмір.
Особливості трипода 3120А:
- 3 положення головної платформи, підтримує горизонтальне та вертикальне положення телефона або камери;
- кріплення під камеру (гвинт) 1/4 дюйма;
- настроювана висота триноги для фотоапарата від 35 см до 102 см;
- головна платформа штатива для камери обертається на 360 градусів;
- штатив має 4-секційні телескопічні ноги з гумовими наконечниками та фіксаторами положення;
— трипод 3120 виготовлений з алюмінію й має легку вагу та компактні розміри.
Комплектація
- штатив;
- чохол для штатива;
- кріплення для телефона (в подарунок);
- картонна коробка.
Характеристики:
- вага: 420 г;
- матеріал: алюміній;
- висота: максимальна — 102 см (у складеному вигляді 35 см);
- максимальне навантаження: 1,2 кг;
- максимальний діаметр профілю: 16,8 мм;
- країна виробництва: Китай;
- вбудований рівень для регулювання штатива по горизонталі;
- колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.42 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальне навантаження | 1.2 кг |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 154529565 |
| Головка в комплекті | Да |
| Довжина в складеному стані | 35 см |
| Додаткові характеристики | Розмір майданчика: 40х52 мм, Вбудований рівень, Стійки з гумовими нековзними наконечниками |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Знімна головка | Да |
- Ціна: 424 ₴






