


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг спіральний поліуретановий (PU) армований 15 м 6.5×10 мм REFINE (7013481) використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Має гарну стійкість до механічних впливів (перегини, стискання, скручування) і швидко відновлює свою первинну форму після зняття механічного впливу. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.
Особливості:
- Еластичний
- Тришарова структура
- Наявність текстильного обплетення
- атмосферних впливів, абразивного зношування, ультрафіолетових променів, багатьох агресивних хімічних середовищ. justify;">Характеристики:
- Матеріал виготовлення: PU
- Твердість за Шором: 90А
- Швидкорознімне з'єднання з фіксатором із латуні
- розрив: 60 барів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REFINE |
| Довжина | 15 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7013481 |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 6.5 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальна температура | 60 °C |
| Максимальний тиск | 25 бар |
| Матеріал | Поліуретан |
| Пневморознім | Да |
| Твердість | 90 А |
- Ціна: 864 ₴

