
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг гумовий армований високого тиску в бухті Ø 8 × 15 мм 50 м SIGMA (7015321) призначений для приєднання пневматичного обладнання. Шланг гумовий армований слугує подовжувачем між компресором і пневматичним інструментом, що дає змогу здійснювати роботи на віддаленій відстані від компресора. Призначений для тиску 2-6 МПа. Відповідає стандарту EN ISO 2398.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Довжина | 50 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7015321 |
| Вага | 11.4 кг |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.0 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальна температура | 50 °C |
| Максимальний тиск | 60 бар |
| Матеріал | Резина |
| Пневморознім | Немає |
- Ціна: 2 706 ₴

