




Опис
Оригінальний бездротовий караоке-мікрофон з вбудованим динаміком Wster WS-669 — це новітня модель мікрофона від відомого бренда якісних портативних караоке Wster, у
, якому були покращені звукові та конструктивні характеристики.
На боці динаміка розміщене світломузичне оформлення Disco Light реагувальне зміною кольорів на звук.
У моделі є голосовий модулятор із чотирма стилями оброблення голосу, від дитячого, до дуже низького, брутального.
Зміна голосу в мікрофонах — явище нечасте, а в мікрофонах Wster — це перший випадок застосування.
З фішкою "4 Type Voice Convertor" у мікрофоні гарне свято вам безсумнівно забезпечене, навіть якщо ведмідь пройшовся за вашими вухами.
А діти (і не тільки) будуть від такого подарунка просто без розуму!
Мобільний караоке-мікрофон WSTER WS-669 може стати чудовим інструментом для вокалістів початківців або засобом скрасити приємний вечір у компанії друзів.
Характеристики:
- Версія Bluetooth V4.0 + EDR;
- Відстань під'єднання: 10 м;
- Потужність спікера: 5W (канали 1.0);
- Частота: 100Hz-10kHz;
- SPL: 115 дБ, THD — менш ніж 1%; спотворення: ≥0.5%;
- Опір (імпеданс): 4 Ω;
- Чутливість: -40 ± 3 дБ;
- Інтерфейс: 3,5 мм (навушники), Micro USB, TF слот для картки, USB;
- Підтримка файлів: MP3, WMA;
- Джерело живлення: USB, батарея;
- Робочий час: 5-8 годин;
- Режим очікування: 360 годин;
- Тип батареї: Літій-іонний 18650 акумулятор 3.7V, 1800 mAh;
- Матеріал: Алюміній, ABS пластик;
- Розмір: 24 х 7.8 х 6 см
- Вага: 380 г;
Комплектація
- Мікрофон;
- USB кабель для зарядки;
- Кабель AUX;
- Інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wster |
| Призначення | Для караоке |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 380 г |
| Характеристики | |
| Опір | 4 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VD 2519510013 |
| Тип | Динамічні |
| Гарантія | 14 днів |
| Дитячий вік | 13 років, 14 років, 9 років, 12 років, 5 років, 8 років, 11 років, 10 років, 6 років, 7 років, 15 років |
| Диапазон частот | 100Hz-10kHz |
| Кабель у комплекті | Да |
| Комплектація | Мікрофон;<br>, USB кабель для заряджання;<br>, Кабель AUX;<br>, Інструкція. |
| Спрямованість | Односпрямовані |
| Живлення | USB, батарея |
| Розміри | 24 х 7.8 х 6 см |
| Роз'єми | 2 х 3.5 мм mini-jack, TF, USB, microUSB |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Мікрофони |
| Чутливість | -40 ± 3 дБ |
- Ціна: 429 ₴
- В наявності
- Код: VD 2519510013
Дитячий мікрофон Wster з функцією караоке USB, microSD, AUX, Bluetooth WS 669 Золотий
507 ₴
429 ₴
- +380 (68) 459-07-33





