




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Audio-Technica AT2020 — це кардіоїдний конденсаторний мікрофон, що виділяється зі свого класу високою якістю й потужними характеристиками. Його легка діафрагма спеціально розроблена для розширеної частотної та чудової передавальної характеристики.
AT2020 має широкий частотний діапазон і чудово справляється з високим рівнем звукового сигналу. Крім того, міцна конструкція мікрофона ідеально підходить для концертів і постійного використання. Audio-Technica АТ2020 встановлює стандарт у співвідношенні ціна/якість студійних конденсаторних мікрофонів на роки вперед.
Особливості:
- Ідеальне поєднання ціни та якості
- Дуже добре підходить для домашніх студій
- Спеціально розроблена легка діафрагма
- Справляється з високим рівнем звукового сигналу
- Широкий частотний діапазон
- Кардіоїдна діаграма спрямованості відсікає сторонні звуки ззаду та з боків, ізолюючи основний фронтальний сигнал
- Міцна та надійна конструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Audio-Technica |
| Спрямованість | Односпрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Конденсаторний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 213 |
| Вага | 0.345 кг |
| Діаграма спрямованості | Кардіоїдна |
| Диапазон частот | 20 - 20000 Гц |
| Комплектація | Мікрофон, тримач мікрофона, адаптер на стійку та м'який захисний чохол |
| Призначення | Студійний |
| Живлення | 48 В, 2 мА |
| Розміри | 162 x 52 мм |
| Роз'єм | XLR |
| Опір | 100 Oм |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Чутливість | -37 дБ (14.1 мВ) |
- Ціна: 5 940 ₴

