-39%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка-підставка Hoozo універсальна для вертикальних планшетів із діагоналлю 10.1" Black
Специфікація:
Діагональ підтримуваних планшетів: 10.1"
Матеріал: Полиуретан + мікрофібра
Особливості: ударостійкі, з підставкою, іміджеві
Вага: 155 г
Специфікація:
Діагональ підтримуваних планшетів: 10.1"
Матеріал: Полиуретан + мікрофібра
Особливості: ударостійкі, з підставкою, іміджеві
Вага: 155 г
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Універсальні |
| Артикул | 718 |
| Вага | 155 г |
| Тип | Чохли, Обкладинки, Книжки |
| Висота | 250 мм мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 10 мм |
| Діагональ підтримуваних планшетів | 10.1 |
| Застібка | Немає |
| Особливості | З підставкою, для дівчат, Іміджеві, Протиударна |
| Країна-виробник | Китай |
| Фіксація планшета | Затискання |
| Колір | Black |
| Ширина | 155 мм мм |
- Ціна: 139 ₴
- В наявності
- Код: 718
Обкладинка-підставка Hoozo універсальна для вертикальних планшетів із діагоналлю 10.1" Black
229 ₴
139 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

