-22%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний чохол-футляр для планшетів із діагоналлю 8-9"
Специфікація:
Діагональ підтримуваних планшетів: 7", 7.7", 7.8", 7.85", 7.9", 8", 9"
Матеріал: мікрофібра
Особливості: стильний, сучасний дизайн і мобільність, а головна зручність і захищеність Вашого девайса!
Вага: 100 г
Специфікація:
Діагональ підтримуваних планшетів: 7", 7.7", 7.8", 7.85", 7.9", 8", 9"
Матеріал: мікрофібра
Особливості: стильний, сучасний дизайн і мобільність, а головна зручність і захищеність Вашого девайса!
Вага: 100 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adronix |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Універсальні |
| Артикул | 735 |
| Вага | 100 г |
| Тип | Сумки, чохли, Обкладинки, Книжки |
| Висота | 230 мм мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 7.5 мм |
| Діагональ підтримуваних планшетів | 7, 8, 9, 7.7, 7.8, 7.85, 7.9 |
| Застібка | Фіксатор |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Особливості | Іміджеві |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Orange, Black, Red, Pink, Silver, Brown, Blue |
| Ширина | 165 мм мм |
- Ціна: 139 ₴

