

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание ИБП Europower RTSW-600 LED
ИБП от Europower отлично подходит для автономной системы отопление в частном доме или офисе и для другого разного оборудованиея где нужно резервное питание. Он предотвратит перегрев отопительной ситемы или поломки техники при внезапном отключении електричества. Для бесперебойного блока нужен аккумулятор типа AGM, который подключается к выносным клемам ибп.
ИБП Europower RTSW-600 LED выполняет 3 функции:
- подача електроенергии от аккумулятора
- стабилизация напряжения
- зарядное устройство для АКБ.
Технические Характеристики
- Номінальна потужність: 600VA / 360Ват
- Коефіцієнт потужності: 0,6
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC
- Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
- Вихідна напруга при роботі від батареї : 220V AC ± 5%
- Час перемикання: 2 ≤ 6ms
- Ток заряда 5-7А
- Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне управління, крок 22,5V )
- Нижні пороги перемикань : 175V ± 5V AC
- Верхні пороги перемикань : 275V ± 5V AC
- Частота: 50Hz / 60 Hz
- Захист від короткого замикання: є
- Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
- Захист від повного розряду батареї: є
- Холодний старт : є
- Наскрізний нуль : є
- USB інтерфейс : -
- RS-232 інтерфейс : є
- Захист ліній зв`язку: -
- Включення / відключення звукової індикації : є
- Тип індикації: світлодіоди
- Зовнішня батарея: 12 В
- Рекомендована ємність батареї: 20 - 100 А/г !!!
- Тип запобіжника: вставка плавка
- Кількість розеток Schuko: 1
- Тип корпуса: метал, колір чорний
- Робоча температура: 0 - 45 ° С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 3759 |
| Час перемикання | 2 |
| Габарити | 260 х 85 х 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-275 В |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток, шт. | 1 |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність | 360 |
| Призначення | Для котла |
| Параметри виведення | EURO |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип батареї | 20-200 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 12 В, максимальний струм заряду 10 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 770 ₴

