




Опис комплекту бездротового smart замка ATIS SL-01
Комплект бездротового smart замка ATIS SL-01 для накладного встановлення. Відкриття замку відбувається за допомогою пульта керування, що входить до складу. Пристрої з комплекту живляться від батарейок (купуються окремо).
Комплект смарт замка призначений для обмеження несанкціонованого доступу в житлові та нежитлі приміщення — офіси, будинки, гаражі тощо.
Вхід у приміщення (відкриття замка) відбувається за допомогою пульта керування, вихід — завдяки кнопці виходу з комплекту.
Функціональні особливості ATIS SL-01:
- повністю автономний комплект, зручний для монтажу — немає потреби в кабелях і під'єднанні до мережі;
- плавальний код (під час кожного відкривання новий) — гарантія безпеки, оскільки його неможливо скопіювати граберами;
- дуже низьке споживання — батарейок у замку вистачає на 16 000 відкриттів (до 12 місяців роботи);
- суперміцний двосторонній скотч 3М у комплекті для надійного кріплення.
Технічні характеристики ATIS SL-01:
- Спосіб встановлення: накладний
- Робоча частота: 433МГц
- Дальність зв'язку: 30м
- Живлення: замок 2 батареї АА, кнопка виходу 1 літієва батарея 2032, пульт 1 літієва батарея 2032
- Споживання в режимі очікування: до 10 мкА
- Споживання в робочому режимі: замок до 42 мА, кнопка виходу до 3 мА, пульт до 3 мА
- Робоча температура замка: -20°C~+60°C
- Розміри: замок 170х39х25мм, кнопка виходу 83х40х16мм, пульт 62х30х11.5мм
Встановлення ATIS SL-01
Завдяки докладній інструкції, настроюванню та настроюванню комплекту смарт замка ATIS SL-01 не займе багато часу навіть у нефахівця — для цього немає потреби прокладати кабель, замок монтується гвинтами, а кнопку виходу з комплекту можна закріпити за допомогою 3М скотчу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Матеріал замку | Цинковий сплав |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Інтеграція з системами і ПО | СКУД |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1658 |
| Без живлення | Відкритий NO, Закритий NC |
| Вага | 0.4 |
| Вольтаж | 4 В, На батарейках |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Комплект, модельна планка |
| Конструкція | Здвідові |
| Матеріал дверей | Метал, фартух, Дерево |
| Призначення | Для вхідних дверей, задля домофонів, для готелів |
| Особливості | З кнопкою, |
| Робоча температура | -20°C~+55°C |
| Розміри | 170 х 39 х 25 мм |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип пристрою | Smart замки |
- Ціна: 3 300 ₴



