
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійкий ABS пластик
• пластикові замки
• лоток для інструменту
• органайзери
• для риболовлі, інструменту, дому, автомобіля
• пластикові замки
• лоток для інструменту
• органайзери
• для риболовлі, інструменту, дому, автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6369 |
| Висота | 145 мм, 205 мм, 250 мм мм |
| Додаткові характеристики | Металеві замки, Лотки для інструменту, Оргонайзери |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | 3 шт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 175 мм, 225 мм, 275 мм мм |
| теги | 330 мм (12.5"), 405 мм (16"), 485 мм (19") |
- Ціна: 1 504 ₴
- В наявності
- Код: 6369
Ящики для інструменту MASTERTOOL комплект 3 шт 12.5"+16"+19" металеві замки (79-2038/2039/3052) 79-2001
1 504 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

