
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійкий ABS пластик
• металеві замки
• лоток для інструменту
• знімні органайзери
• для риболовлі, інструменту, дому, автомобіля
• металеві замки
• лоток для інструменту
• знімні органайзери
• для риболовлі, інструменту, дому, автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6392 |
| Висота | 130 мм, 190 мм, 230 мм мм |
| Додаткові характеристики | Металеві замки, Лотки для інструменту |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | 3 шт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 185 мм, 210 мм, 250 мм мм |
| теги | 355 мм (13"), 415 мм (16"), 480 мм (19") |
- Ціна: 1 511 ₴
- В наявності
- Код: 6392
Ящики для інструменту MASTERTOOL комплект 3 шт 13"+16"+19" знімні органайзери металеві замки (79-2313/2316/2319) 79-2004
1 511 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

