
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• різальний елемент — змінне колесо з карбіду вольфраму 16x6x2 мм, HRC 88-90
• каретка на полімерних втулках
• напрямна Ø14 мм
• каретка на полімерних втулках
• напрямна Ø14 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6562 |
| Тип | Пліткорізи |
| Додаткові характеристики | Каретка на полімерних втулках, що Напрямні ø 14 мм |
| Розмір столу | 400 мм |
| Різальний елемент | змінне колесо з карбіду вольфраму 16x6x2 мм, HRC 88-90 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ручні |
- Ціна: 529 ₴

