
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• різальний елемент — змінне колесо з карбіду вольфраму 22x10.5x2 мм, HRC 88-90
• каретка на підшипниках
• виносний кутник
• напрямна Ø20 мм
• посилена платформа
• каретка на підшипниках
• виносний кутник
• напрямна Ø20 мм
• посилена платформа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6565 |
| Тип | Пліткорізи |
| Додаткові характеристики | Каретка на підшипниках, виносний кутник, Напрямні ø 20 мм, Посилена платформа |
| Розмір столу | 600 мм |
| Різальний елемент | Змінне колесо з карбіду вольфраму 22x10,5x2 мм, HRC 88-90 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ручні |
- Ціна: 1 952 ₴

