
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• свердління отворів великого розміру в склі, склопластику, дзеркалі,
кераміці та порцеляні
• вольфрамове напилення
• Центрувальне свердло
• ø 33/53/67/73 мм
• RPM <1500 об/хв
кераміці та порцеляні
• вольфрамове напилення
• Центрувальне свердло
• ø 33/53/67/73 мм
• RPM <1500 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7533 |
| Тип | Набори коронок |
| Діаметр | 33 мм, 53 мм, 67 мм, 73 мм |
| Додаткові характеристики | Вольфрамове напилення |
| Кількість предметів у наборі | 4 |
| Матеріал | Кераміка, Скло |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Ширина | 90 мм мм |
| теги | 90 мм |
- Ціна: 804 ₴

