
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• форсунка 6.0 мм
• робочий тиск 10.0 бара
• продуктивність компресора 320-420 л/хв
• нижній алюмінієвий бачок 1000 см3
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• робочий тиск 10.0 бара
• продуктивність компресора 320-420 л/хв
• нижній алюмінієвий бачок 1000 см3
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.65 кг |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8961 |
| Тип | Приладдя |
| Діаметр форсунки | 6 мм |
| Об'єм бака | 1000 мл |
| Продуктивність | 320-420 л/хв |
| Розміри | 230x210x115 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 644 ₴

