
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ребро жорсткості
• пластикові заглушки
• пластикові заглушки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 1.06 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11049 |
| Додаткові характеристики | Ребро жорсткості, Пластикові заглушки |
| Розмір паковання | 2,5x0,095x0,02 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Правило |
| Товщина | 18 мм |
| Форма | Трапецієподібна |
- Ціна: 657 ₴

