
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Титул |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11146 |
| Вага | 0.126 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 125 мм |
| Діаметр посадки диска | 22,2 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками |
| Кількість зубців | 40 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,13x0,13x0,012 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 1.8 мм |
- Ціна: 118 ₴

