

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• технологія розпилення HP
• алюмінієвий бачок, кут нахилу якого регулюється, 400 см3
• форсунка 1.5 мм
• робочий тиск 2.5-4.0 барів
• продуктивність компресора 70-130 л/хв
• діаметр круглого факела 40-70 мм
• ширина плоского факела 180-240 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• алюмінієвий бачок, кут нахилу якого регулюється, 400 см3
• форсунка 1.5 мм
• робочий тиск 2.5-4.0 барів
• продуктивність компресора 70-130 л/хв
• діаметр круглого факела 40-70 мм
• ширина плоского факела 180-240 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.635 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11207 |
| Тип | Фарбопульти |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Додаткові характеристики | Алюмінієвий верхній бачок, кут нахилу якого регулюється, Регулятор подавання ЛФМ, Регулятор форми факела, Регулятор подавання повітря, Перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання |
| Матеріал бака | Алюміній |
| Потужність, лс | 40-70 мм |
| Об'єм | 400 мл |
| Продуктивність | 70-130 л/хв |
| Робочий тиск | 2.5-4.0 бар |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пневматичні |
| Тип розпилення | HP |
| Ширина плоского факела | 180-240 мм |
| Енергія розпилення | Повітря |
- Ціна: 644 ₴
- В наявності
- Код: 11207
Фарбопульт MASTERTOOL HP MINI ВБ 400 мл алюміній поворотний Ø 1.5 мм 70-130 л/хв 2.5-4.0 бар регульований факел 80-8935
644 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

