
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• діаметр посадкового отвору 22,2 мм
• висота різальної крайки (h) 7 мм
• насиченість алмазною крихтою> 22%
• висота різальної крайки (h) 7 мм
• насиченість алмазною крихтою> 22%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11364 |
| Вага | 0.632 кг |
| Тип | Алмазні |
| Діаметр | 230 мм |
| Діаметр посадки диска | 22,2 мм |
| Додаткові характеристики | висота різальної крайки (h) 7 мм, насиченість алмазною крихтою > 22% |
| Комплектація | Диск 1 шт. |
| Робочий матеріал | Камінь |
| Розмір паковання | 0,24x0,235x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Твердість алмазів, kgs | 14 |
| Тип | Турбо |
- Ціна: 762 ₴

