

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11379 |
| Вага | 1.684 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками, Адаптер 32-30, 32-25.4 |
| Кількість зубців | 56 шт |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,415x0,395x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 3.4 мм |
- Ціна: 995 ₴
- В наявності
- Код: 11379
Диск пиляльний GRANITE для дерева з твердосплавними напайками 350х32х56Т адаптер 32-30/32-25.4 4500 об./хв 5-35-056
995 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

