
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ребро жорсткості
• пластикові заглушки
• пластикові заглушки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 1.28 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11440 |
| Додаткові характеристики | Ребро жорсткості, Пластикові заглушки |
| Розмір паковання | 3x0,1x0,02 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Правило |
| Товщина | 18 мм |
| Форма | Трапецієподібна |
| теги | 300 см |
- Ціна: 799 ₴

