

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Титул |
| Товщина | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11612 |
| Вага | 0.296 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 180 мм |
| Діаметр посадки диска | 22,2 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками, Адаптер 22.2-20 |
| Кількість зубців | 30 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,19x0,19x0,012 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 1.9 мм |
- Ціна: 181 ₴
- В наявності
- Код: 11612
Диск пиляльний для дерева ТІТУЛ із твердосплавними напайками 180х22.2х30Т адаптер 22.2-20 08-7183
181 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

