

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• технологія розпилення HVLP
• пластиковий верхній бачок 125 см3
• форсунка 0.8 мм
• робочий тиск 2.0 бара
• продуктивність компресора 70-110 л/хв
• діаметр круглого факела 20-50 мм
• ширина плоского факела 80-130 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання
• пластиковий верхній бачок 125 см3
• форсунка 0.8 мм
• робочий тиск 2.0 бара
• продуктивність компресора 70-110 л/хв
• діаметр круглого факела 20-50 мм
• ширина плоского факела 80-130 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.459 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11642 |
| Тип | Фарбопульти |
| Діаметр форсунки | 0.8 мм |
| Додаткові характеристики | Пластиковий верхній бачок, Регулятор подавання ЛФМ, Регулятор форми факела, Регулятор подавання повітря, Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Матеріал бака | Пластик |
| Потужність, лс | 20-50 мм |
| Об'єм | 125 мл |
| Продуктивність | 70-110 л/хв |
| Робочий тиск | 2.0-2.5 бар |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пневматичні |
| Тип розпилення | HVLP |
| Ширина плоского факела | 80-130 мм |
| Енергія розпилення | Повітря |
- Ціна: 672 ₴
- В наявності
- Код: 11642
Фарбопульт MASTERTOOL HVLP MINI ВБ 125 мл пластик Ø 0.8 мм 70-110 л/хв 2-2.5 бара тип А 80-8930
672 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

