
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Титул |
| Товщина | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11690 |
| Вага | 0.296 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 185 мм |
| Діаметр посадки диска | 20 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками, Адаптер 20-16 |
| Кількість зубців | 40 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,19 x 0,19 x 0,015 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 1.9 мм |
- Ціна: 195 ₴
- В наявності
- Код: 11690
Диск пиляльний для дерева ТІТУЛ із твердосплавними напайками 185х20х40Т адаптер 20-16 08-7194
195 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

