

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• точність 0.5 мм/м
• ергономічні пластикові ручки
• ребро жорсткості
• ергономічні пластикові ручки
• ребро жорсткості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.93 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11708 |
| Додаткові характеристики | Ергономічні пластикові ручки, Ребро жорсткості, Пластикові заглушки |
| Розмір паковання | 1,5x0,1x0,02 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Правило-уровни |
| Товщина | 18 мм |
| Точність вимірювання | 0.5 мм/м |
| теги | 150 см |
- Ціна: 540 ₴

