

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11716 |
| Вага | 0.67 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 250 мм |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками, Адаптер 32-30, 32-25.4 |
| Кількість зубців | 80 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,3x0,29x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 2.8 мм |
- Ціна: 535 ₴
- В наявності
- Код: 11716
Диск пиляльний GRANITE для дерева з твердосплавними напайками 250х32х80Т адаптер 32-30/32-25.4 6000 об./хв 5-25-080
535 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

