


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11717 |
| Вага | 1.114 кг |
| Тип | Диски |
| Діаметр | 300 мм |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Додаткові характеристики | З твердосплавними напайками, Адаптер 32-30, 32-25.4 |
| Кількість зубців | 40 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Розмір паковання | 0,35x0,34x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пиляльні |
| Ширина пропилу | 2.8 мм |
- Ціна: 713 ₴
- В наявності
- Код: 11717
Диск пиляльний GRANITE для дерева з твердосплавними напайками 300х32х40Т адаптер 32-30/32-25.4 5100 об./хв 5-30-040
713 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

