

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• сплав швидкорізальної сталі HSS і М42
• твердість HRC 65-66
• твердість HRC 65-66
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11797 |
| Вага | 0.116 кг |
| Тип | Коронки |
| Додаткові характеристики | Прогресивне розташування зубців, правостороннє обертання |
| Робочий матеріал | Дерево, Композит, Метал, Пластик |
| Розмір паковання | 0,115 x 0,05 x 0,035 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип сталі | HSS и М42 |
| теги | 28 мм |
- Ціна: 179 ₴

