

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• чисте пряме різання
• для деревини будівельний зі цвяхами (до 65 мм), ДСП, ДВП, пластику, алюмінію, кольорових металів
• біметал
• для деревини будівельний зі цвяхами (до 65 мм), ДСП, ДВП, пластику, алюмінію, кольорових металів
• біметал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 5.0-11зуба/дюйм |
| Артикул | 11848 |
| Вага | 0.024 кг |
| Тип | Полотна |
| Додаткові характеристики | Чисте пряме різання |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Призначення | Для електролобзика |
| Розмір паковання | 0,2x0,055x0,002 м |
| Відстань між зубами, мм | 2.4-5.0 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип сталі | Bi-metall |
| теги | 132 мм |
- Ціна: 192 ₴
- В наявності
- Код: 11848
Полотно пиляльне для лобзика MASTERTOOL PROGRESSOR 2 шт. чисте пряме різання 5-11TPI 132 мм bimetall T345XF 14-2810
192 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

