

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 14-2806 / 14-2807 / 14-2808 / 14-2809 / 14-2811
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 6 / 10 / 20 / 21 |
| Артикул | 11849 |
| Вага | 0.038 кг |
| Тип | Набори полотен |
| Довжина робочої частини, мм | 75 / 52 мм |
| Довжина, мм | 100 / 77 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Робочий матеріал | Дерево, Пластик, Полімер, Метал |
| Розмір | 0.17x0.08x0.002 м |
| Відстань між зубами, мм | 1 / 3 / 4 мм |
| Сумісні інструменти | Електролобзик |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип різу | Прямий |
| Тип сталі | HCS / HSS |
- Ціна: 148 ₴
- В наявності
- Код: 11849
Набір пиляльних полотен для лобзика MASTERTOOL 5 шт для дерева та металу (14-2806/2807/2808/2809/2811) 14-2850
148 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

