

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• технологія розпилення HP
• алюмінієвий бачок, кут нахилу якого регулюється, 200 см3
• форсунка 0.5 мм
• робочий тиск 2.5-4.0 барів
• продуктивність компресора 60-90 л/хв
• діаметр круглого факела 50 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• алюмінієвий бачок, кут нахилу якого регулюється, 200 см3
• форсунка 0.5 мм
• робочий тиск 2.5-4.0 барів
• продуктивність компресора 60-90 л/хв
• діаметр круглого факела 50 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11999 |
| Тип | Фарбопульти |
| Діаметр форсунки | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | Алюмінієвий верхній бачок, кут нахилу якого регулюється, Регулятор подавання ЛФМ, Перехідник 1/4" — швидкознімне з'єднання |
| Матеріал бака | Алюміній |
| Потужність, лс | 50 мм |
| Об'єм | 200 мл |
| Продуктивність | 60-90 л/хв |
| Робочий тиск | 2.5-4.0 бар |
| Розмір паковання | 0,17x0,13x0,06 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пневматичні |
| Тип розпилення | HP |
| Енергія розпилення | Повітря |
- Ціна: 480 ₴
- В наявності
- Код: 11999
Фарбопульт MASTERTOOL HP MINI ВБ 200 мл алюміній поворотний Ø 0.5 мм 60-90 л/хв 2.5-4.0 барів 80-8933
480 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

