

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• швидкорізальна сталь марки HSS 4341 (W4Mo3Cr4V)
• твердість HRC 63-64
• шестигранний ключ 3 мм
• центрувальне свердло 6 мм
• твердість HRC 63-64
• шестигранний ключ 3 мм
• центрувальне свердло 6 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12190 |
| Вага | 0.066 кг |
| Тип | Коронки |
| Додаткові характеристики | Центрувальне свердло 6 мм, Шестигранний ключ 3 мм |
| Робочий матеріал | Дерево, Композит, Метал, Пластик |
| Розмір паковання | 0,105x0,03x0,03 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Твердість | 63-64 HRC |
| Тип сталі | HSS 4341 |
- Ціна: 141 ₴

