

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• форсунка 4.5 мм
• робочий тиск 3.0-4.0 бари
• промивання під тиском, мастило, консервація деталей і поверхонь
• антикорозійна обробка
• носик більшої довжини дає змогу проводити роботи у важкодоступних місцях
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• робочий тиск 3.0-4.0 бари
• промивання під тиском, мастило, консервація деталей і поверхонь
• антикорозійна обробка
• носик більшої довжини дає змогу проводити роботи у важкодоступних місцях
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12239 |
| Тип | Пневматичні |
| Діаметр форсунки | 4.5 мм |
| Додаткові характеристики | Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Об'єм бачка | 0.9 л |
| Робочий тиск | 3-4 Бар |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Приладдя |
- Ціна: 507 ₴

