
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• технологія розпилення HP
• пластиковий верхній бачок 600 см3
• форсунка 1.5 мм
• робочий тиск 3.5-5.0 барів
• продуктивність компресора 120-180 л/хв
• діаметр круглого факела 30-50 мм
• ширина плоского факела 120-210 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• швидкознімне з'єднання 1/4"
• пластиковий верхній бачок 600 см3
• форсунка 1.5 мм
• робочий тиск 3.5-5.0 барів
• продуктивність компресора 120-180 л/хв
• діаметр круглого факела 30-50 мм
• ширина плоского факела 120-210 мм
• регулятор подавання ЛФМ
• регулятор форми факела
• регулятор подавання повітря
• швидкознімне з'єднання 1/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.575 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12262 |
| Тип | Фарбопульти |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Додаткові характеристики | Пластиковий верхній бачок, Регулятор подавання ЛФМ, Регулятор форми факела, Регулятор подавання повітря, Перехідник 1/4" — швидке з'єднання |
| Матеріал бака | Пластик |
| Потужність, лс | 30-50 мм |
| Об'єм | 600 мл |
| Продуктивність | 120-180 л/хв |
| Робочий тиск | 3.5-5.0 бар |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пневматичні |
| Тип розпилення | HP |
| Ширина плоского факела | 120-210 мм |
| Енергія розпилення | Повітря |
- Ціна: 653 ₴
- В наявності
- Код: 12262
Фарбопульт MASTERTOOL HP ВБ 600 мл пластик Ø 1.5 мм 120-180 л/хв 3.5-5.0 барів регулювання подавання повітря тип L 81-8715
653 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

