
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• сталь С45
• кований корпус
• робочі поверхні загартовані струмом високої частоти
• кований корпус
• робочі поверхні загартовані струмом високої частоти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.695 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12342 |
| Тип | Ключ |
| Діапазон схоплення | 0-45 мм |
| Додаткові характеристики | Кований корпус, Робочі поверхні загартовані струмом високої частоти, Губки розташовані під кутом 90 градусів до ручок |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір паковання | 0,33x0,07x0,025 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Трубний |
| Тип сталі | С45 |
| Форма ключа | Прямий |
| теги | 310 мм |
- Ціна: 509 ₴

