
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 3 капсули
• магнітний фіксатор
• накладки з алюмінію підвищують точність вимірювання
• магнітний фіксатор
• накладки з алюмінію підвищують точність вимірювання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.088 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12353 |
| Висота, мм | 15 мм |
| Довжина, мм | 230 мм |
| Додаткові характеристики | Магнітний фіксатор, Накладки з алюмінію підвищують точність вимірювання |
| Кількість капсул | 3 шт |
| Розмір паковання | 0,23x0,041x0,015 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Уровни |
| Колір | Синій |
| Ширина, мм | 41 мм |
- Ціна: 78 ₴

