
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• вуглецева сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12379 |
| Тип | Ключ |
| Діаметр | 14 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір головок | 17 мм |
| Розмір паковання | 0,295x0,1x0,03 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Тип | Балонний |
| Тип сталі | Вуглецева |
| Форма ключа | L-подібний |
| теги | 350 мм |
- Ціна: 165 ₴

