

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• хромо-ванадієва сталь CRV50BV30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12577 |
| Вага | 0.407 кг |
| Тип | Торцевий |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Матеріал | Хром-ванадієва сталь CRV50BV30 |
| Розмір посадкового квадрата | 1/2" |
| Розмір паковання | 0,315x0,045x0,025 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Продовжувачі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 232 ₴

