
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 3 капсули
• точність 0,5 мм/м (0,03)
• точність 0,5 мм/м (0,03)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.593 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12652 |
| Тип | Бульбашковий |
| Висота, мм | 20 мм |
| Довжина, мм | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | Посилена ударостійка конструкція, Амортизувальні заглушки |
| Кількість капсул | 3 шт |
| Розмір паковання | 1,505x0,05x0,02 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Уровни |
| Точність вимірювання | 0.5 мм/м (0.03°) |
| Колір | Сірий |
| Ширина, мм | 50 мм |
- Ціна: 509 ₴

