

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• хромо-ванадієва сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.173 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12659 |
| Тип | Ключ |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір | 8, 10, 13 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Торцевий |
| Тип сталі | Хром-ванадієва сталь Cr-V |
| Форма ключа | Y-подібний |
| теги | 80 мм |
- Ціна: 116 ₴

