
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• хромо-ванадієва сталь Cr-V
• ручка з TPR-покриттям
• ручка з TPR-покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.208 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12662 |
| Тип | Ключ |
| Діапазон схоплення | 0-35 мм |
| Додаткові характеристики | Переставна губка, Ручка з TPR-покриттям |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір паковання | 0,21x0,075x0,015 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Розвідний |
| Тип сталі | Хром-ванадієва сталь Cr-V |
| Форма ключа | Прямий |
| теги | 150 мм |
- Ціна: 529 ₴

