

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• допустима напруга до 1000 В
• хромо-ванадієва сталь CrV 6150
• загартовані робочі поверхні
• твердість HRC 50-55
• хромо-ванадієва сталь CrV 6150
• загартовані робочі поверхні
• твердість HRC 50-55
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.287 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12694 |
| Тип | Плоскогубці |
| Додаткові характеристики | Діелектричне покриття, допустима напруга до 1000 В, Загартовані робочі поверхні, |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Розмір паковання | 0,21x0,065x0,03 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Твердість | 50-55 HRC |
| Тип сталі | CrV 6150 |
| теги | 160 мм |
- Ціна: 361 ₴

