
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• хромо-ванадієва сталь 31CRV3
• HRC 51
• профіль кільцевого зіва 12 граней
• кут нахилу робочих поверхонь 15°
• HRC 51
• профіль кільцевого зіва 12 граней
• кут нахилу робочих поверхонь 15°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.508 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12860 |
| Тип | Ключ |
| Додаткові характеристики | Профіль кільцевого зіва 12 граней, Кут нахилу робочих поверхонь 15° |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір | 30 мм |
| Розмір паковання | 0,33x0,06x0,03 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Твердість | 51 HRC |
| Тип | Ріжково-накидний |
| Тип сталі | 31CRV3 |
| Форма ключа | Прямий |
| теги | 330 мм |
- Ціна: 311 ₴

