
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 3 капсули
• магнітний фіксатор
• магнітний фіксатор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.075 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12898 |
| Висота, мм | 16 мм |
| Довжина, мм | 230 мм |
| Додаткові характеристики | Магнітний фіксатор |
| Кількість капсул | 3 шт |
| Розмір паковання | 0,23x0,04x0,016 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Уровни |
| Колір | Жовтий |
| Ширина, мм | 40 мм |
- Ціна: 46 ₴

