

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• теплоізолювальна рифлена ручка високої міцності
• карболітові накладки
• жорстка фіксація електрода в чотирьох положеннях: 45°, 90°, 135° і 180°
• призначений для електродів від 1.6 до 5 мм
• площа перерізу 50-95 мм2
• напруга пробою 1500 В
• карболітові накладки
• жорстка фіксація електрода в чотирьох положеннях: 45°, 90°, 135° і 180°
• призначений для електродів від 1.6 до 5 мм
• площа перерізу 50-95 мм2
• напруга пробою 1500 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Вага | 0.301 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12918 |
| Тип | Затискачі маси |
| Діаметр зварювального електрода | від 1,2 мм до 5 мм |
| Додаткові характеристики | Теплоізолювальна рифлена ручка високої міцності, Карболітові накладки, жорстка фіксація електрода в чотирьох положеннях: 45°, 90°, 135° і 180° |
| Захист від перегрівання | Немає |
| Потужність, кВт | 200 А |
| Напруга пробою | 1500 В |
| Площа перерізу | 50-95 мм2 |
| Розмір паковання | 0,22x0,09x0,035 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Italian type |
| теги | 195 мм |
- Ціна: 209 ₴

