

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• матеріал — алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12958 |
| Вага | 0.202 кг |
| Довжина, см | 50 см |
| Максимальний діапазон вимірювань | 0° - 180° |
| Розмір паковання | 0,531x0,09x0,01 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Угломеры |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 23 см |
- Ціна: 260 ₴

